Strona główna » Makijaż » 8 Najlepszych Pędzli Do Konturowania Twarzy – Ranking 2022 / 2023

8 Najlepszych Pędzli Do Konturowania Twarzy – Ranking 2022 / 2023

Kupno idealnego pędzla do konturowania twarzy, to dla każdej z kobiet prawdziwy must have. Każda z nich, chce trafić na taki produkt, który zapewni jej wszystko to, czego tylko potrzebuje każdego dnia. Poniższy ranking przedstawia wszystkich producentów, którzy postanowili stworzyć te idealne dla wszystkich kobiet produkty, obok których żadna z nich nie powinna przechodzić obojętnie, i mając na uwadze kupno produktu tego typu, bezapelacyjnie powinna sięgnąć po właśnie któryś z niżej wymienionych.

Ranking Pędzli Do Konturowania Twarzy 2022 / 2023 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Hulu Pędzel do konturowania twarzy P24 27 zł Sprawdź teraz
2 Hakuro H15 Pędzel do konturowania twarzy 29 zł Sprawdź teraz
3 ibra Pędzel do konturowania i rozświetlania Makeup 105 22 zł Sprawdź teraz
4 Donegal QAL Pędzel do konturowania twarzy 12 zł Sprawdź teraz
5 Neess Kabuki pędzel do konturowania twarzy (4059) 5 zł Sprawdź teraz
6 Pagano Contour Brush Pędzel Do Konturowania Twarzy P006 30 zł Sprawdź teraz
7 Pagano Angled Contour Brush Zaokrąglony Pędzel Do Konturowania Twarzy P052 30 zł Sprawdź teraz
8 Makeup Revolution Makeup Revolution Szczotka do Makijażu Oval Shape 1 szt. 11 zł Sprawdź teraz

Recenzje Najlepszych Pędzli Do Konturowania Twarzy

1. Hulu Pędzel do konturowania twarzy P24

Hulu Pędzel do konturowania twarzy P24
Cena: od. 27 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ranking na najlepsze pędzle do konturowania twarzy, jakie zdecydowanie warto kupić, otwiera Hulu Pędzel do konturowania twarzy P24. To produkt zbierający doskonałe opinie, gdyż doskonale nadaje się do nakładania różów, rozświetlaczy i różnorakich bronzerów. Jest on szczególnie polecany wszystkim klientkom również dlatego, że wykonany jest z niezwykle wysokiej jakości włosia syntetycznego, co czyni go jednym z najtrwalszych artykułów tego typu. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest niezwykle tani, co również ma duże znaczenie. Bardzo istotny jest w tym przypadku fakt, że nie pozostawia on po sobie nawet najmniejszych smug, zapewniając tym samym niesamowicie naturalny efekt końcowy. To wszystko jasno pokazuje, skąd wzięła się tak wysoka rankingowa pozycja owego produktu i dlaczego jest on artykułem, jaki zdecydowanie warto wybrać, by zapewnić sobie wszystko to, co najlepsze. Bezapelacyjnie obok tej pozycji nie można przejść w żadnym wypadku obojętnie.

2. Hakuro H15 Pędzel do konturowania twarzy

Hakuro H15 Pędzel do konturowania twarzy
Cena: od. 29 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Hakuro H15 Pędzel do konturowania twarzy to kolejny trwały produkt w owym zestawieniu, jaki bezsprzecznie warto wybrać. Charakteryzuje się on tym, że posiada wręcz perfekcyjny kształt, który pozwala w o wiele wygodniejszy i prostszy sposób na nakładanie różnorakich bronzerów, pudrów, lub też rozświetlaczy. Swoje pozytywne opinie zawdzięcza również temu, że jego trzonek wykonany został z niezwykle solidnego drewna w czarnym kolorze, dzięki czemu zyskuje niesamowicie elegancki wygląd. Mając na uwadze jego perfekcyjne wyprofilowanie, w sposób wręcz idealny nadaje się do rozprowadzania produktu, a co najistotniejsze, nie pozostawia na twarzy nawet najmniejszych plam i smug, Zapewnia on również doskonałe budowanie krycia, dzięki czemu kosmetyk będzie utrzymywał się na twarzy o wiele dłuższy okres czasu. Polecany jest również z powodu tego, że pędzel ten wykonany został z najwyższej jakości włosia syntetycznego, co tylko podkreśla jego niesamowity fenomen.

3. ibra Pędzel do konturowania i rozświetlania Makeup 105

ibra Pędzel do konturowania i rozświetlania Makeup 105
Cena: od. 22 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

ibra Pędzel do konturowania i rozświetlania Makeup 105 to kolejny z produktów, jaki bezsprzecznie warto wybrać. Swoje znakomite opinie i ogólną popularność zawdzięcza przede wszystkim temu, że wykonany został z włosia kozy, co czyni go produktem tej najwyższej jakości. Ten niezwykle trwały artykuł fantastycznie sprawdza się w przypadku podkreślania kości policzkowych, jak i również w ogólnym konturowaniu. Warto także zwrócić uwagę na jego drewniany trzonek, a dokładniej mówiąc matowe wykończenie, które sprawia, że całość wygląda wręcz niesamowicie. Doskonałe aplikowanie kosmetyków umożliwia jego niezwykle stożkowaty kształt. To wszystko jasno pokazuje, że fakt tak częstego polecania przez zadowolone z niego klientki nie wziął się znikąd i bezsprzecznie jest to produkt, jaki warto kupić. Kolorytu całości w tym wypadku dodaje również fakt, że jest to artykuł niezwykle tani, co jeszcze mocniej przekonuje do końcowego zakupu produktu marki Ibra.

4. Donegal QAL Pędzel do konturowania twarzy

Donegal QAL Pędzel do konturowania twarzy
Cena: od. 12 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Każda kobieta, która szuka produktu, który przede wszystkim w żaden sposób nie będzie podrażniał skóry i będzie do tego w miarę tani, bezapelacyjnie powinna postawić na Donegal QAL Pędzel do konturowania twarzy. To jeden z najtrwalszych artykułów tego typu, który charakteryzuje się tym, że posiada niesamowicie miękkie syntetyczne włosie tej najlepszej jakości. Na uwagę zasługuje również fakt, że posiada niezwykle wyprofilowany kształt, który znakomicie potrafi dopasowywać się do kształtu danej twarzy. To jego włosie jest również bardzo chwalone z powodu tego, że w świetny sposób pozwala na te idealne wykończenie makijażu. Nadaje się zarówno dla osób, które zajmują się procesem konturowania profesjonalnie, ale jak i również dla osób, które stawiają w tej kwestii dopiero pierwsze kroki. To tani, świetny produkt, obok którego bardzo ciężko jest przejść obojętnie i zdecydowanie jest jednym z tych, jaki warto kupić, gdyż zapewnia sobą wszystko to, co najlepsze.

5. Neess Kabuki pędzel do konturowania twarzy (4059)

Neess Kabuki pędzel do konturowania twarzy (4059)
Cena: od. 5 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Neess Kabuki pędzel do konturowania twarzy (4059) to jeden z najtrwalszych produktów, jakie służą do konturowania na mokro. Charakteryzuje się on tym, że posiada specjalnie wyprofilowane włosie, które wręcz perfekcyjnie przylega do konturów twarzy, co bez wątpienia w krótkim czasie pozwala na osiągnięcie tego idealnego efektu końcowego. Wiele zadowolonych z powyższego pędzla klientek chwali przede wszystkim fakt, że produkt ten posiada niezwykle ergonomiczną rączkę, co zdecydowanie pozwala na to, by sam proces konturowania, był z jego użyciem o wiele łatwiejszy, niż przy użyciu innego artykułu tego typu. Bardzo ważne jest także w tym przypadku to, że po użyciu nie pozostawia on na twarzy nawet najmniejszych nieestetycznych smug, dzięki czemu efekt końcowy będzie o wiele naturalniejszy. To jeden z tych dobrych, a nawet można śmiało powiedzieć, że najlepszych pędzli, w całym rankingu, na który bezapelacyjnie warto się zdecydować przy zakupie.

6. Pagano Contour Brush Pędzel Do Konturowania Twarzy P006

Pagano Contour Brush Pędzel Do Konturowania Twarzy P006
Cena: od. 30 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Pagano Contour Brush Pędzel Do Konturowania Twarzy P006 to niesamowicie trwały i dosyć tani produkt, którym zachwyca się coraz większe grono klientek i bezapelacyjnie sięga właśnie po niego. Charakteryzuje się on tym, że w idealny wręcz sposób, służy do konturowania bronzerami. Na szczególną uwagę w kwestii tego pędzla zasługuje również fakt, że w niesamowicie wyrazisty sposób nadaje pożądany przez każdą kobietę efekt doskonale wyprofilowanych kości policzkowych. Nie można również nie zauważyć w tym miejscu jeszcze jednego szczegółu, jakim niewątpliwie jest jego perfekcyjny kształt, który pozwala nawet kilkoma ruchami wydobyć odpowiednią dozę świetlistości i blasku. To pędzel, obok którego nie powinna przejść obojętnie każda z kobiet, która poszukuje produktu do konturowania twarzy właśnie tej najwyższej jakości, a decydując się na zakup pędzla marki Pagano, zapewnia sobie wszystko to, co najlepsze na bardzo długi okres czasu.

7. Pagano Angled Contour Brush Zaokrąglony Pędzel Do Konturowania Twarzy P052

Pagano Angled Contour Brush Zaokrąglony Pędzel Do Konturowania Twarzy P052
Cena: od. 30 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Pagano Angled Contour Brush Zaokrąglony Pędzel Do Konturowania Twarzy P052 to prawdziwy must have dla każdej kobiety, która szuka tego idealnego produktu służącego do konturowania twarzy. Charakteryzuje się on tym, że został wręcz perfekcyjnie zaprojektowany do tego, by w bardzo dobry sposób nakładać i rozcierać dany kosmetyk. Jego dosyć mocno ścięte włosie sprawia, że nie pozostawia on nawet najmniejszych plam, co rzecz jasna sprawia, że policzki są o wiele piękniej podkreślone, zyskując przy tym niesamowicie naturalny efekt. W kwestii jego budowy warto także zaznaczyć fakt, że wykonane zostało z rozproszonego włosia syntetycznego, którego właściwości zostały już wyżej zawarte. Również jego rączka prezentuje się niezwykle okazale, gdyż wykonana została z lakierowanego drewna o kolorze bieli. Jego skuwka zaś pokryta jest 18 – karatowym złotem, co także przyciąga do niego wiele klientek, które zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia.

8. Makeup Revolution Makeup Revolution Szczotka do Makijażu Oval Shape 1 szt.

Makeup Revolution Makeup Revolution Szczotka do Makijażu Oval Shape 1 szt.
Cena: od. 11 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ostatnie miejsce rankingowe w zestawieniu na najlepsze pędzle służące do konturowania, zajmuje fantastyczny produkt niezwykle uznanej marki Makeup Revolution, czyli Makeup Revolution Makeup Revolution Szczotka do Makijażu Oval Shape 1 szt. To prawdziwy fenomen w kwestii artykułów tego typu, gdyż jest on produktem dwustronnym. Pierwsza z tych stron idealnie odnajduje się w aplikowaniu korektora, a druga z nich, biorąc pod uwagę jego mocno skośną ściętą końcówkę, znakomicie umożliwia nakładanie cienia na brwi, mając na celu ich wypełnienie lub przyciemnienie. Na uwagę zasługuje także fakt, że główki z syntetycznej włókniny, która osadzona jest na niezwykle lekko spłaszczonych skuwkach, posiadających odcień miedziowy. Doskonałą precyzję zapewnia również jego elastyczny uchwyt, który perfekcyjnie potrafi dopasować się do kształtu dłoni. To wszystko dobitnie pokazuje, że każda kobieta, która wybierze ten produkt, zyska wszystko to, co najlepsze.

Poradnik zakupowy Pędzli Do Konturowania Twarzy

Rodzaje pędzli do konturowania

Na dobry początek warto zapoznać się z rodzajami takich pędzli do konturowania twarzy, co zdecydowanie może ułatwić wybór takiego, jaki jest nam w danej chwili szczególnie potrzebny.

  • Pędzel kątowy- to pierwszy z takich produktów służących do konturowania. Charakteryzuje się on tym, że posiada niezwykle miękkie, dosyć ukośne włosie, które w doskonały sposób zbiera odpowiednią ilość kosmetyku, co pozwala w niesamowicie łatwych sposób na rozprowadzenie go na skronie, oraz na zagłębienia policzków. Warto również w tym przypadku zwrócić na fakt, iż kolor jest tu blendowany, przez co na twarzy nie pozostają żadne różnorakie linie i plamy.
  • Pędzel płaski do pudru i podkładu – to kolejny z takich pędzli idealnie nadających się do procesu konturowania. Wyróżnia się on tym, że posiada bardzo płaską końcówkę, która w świetny sposób pozwala na rozprowadzenie produktu we wszystkich wgłębieniach twarzy. Bardzo ważne jest również to, że podczas takiego procesu, jednocześnie dba o rozmazywanie wszystkich powstałych linii, co sprawia, że końcowy efekt, jest jeszcze bardziej powalający. To prawdziwy must have dla wszystkich kosmetyków w pudrze i w płynie.
  • Wachlarz – to rodzaj pędzla, który doskonale odnajduje się w procesie nakładania rozświetlacza. Dzięki swojej budowie pozwala na znakomite rozprowadzenie kosmetyku. Idealnie nakłada cienką warstwę, co pozwala na dokładniejsze stopniowanie intensywności tworzonego makijażu.
  • Pędzel do rozcierania- to taki typ pędzla, który także świetne odnajduje się przy nakładaniu rozświetlacza. Ten malutki pędzelek pozwala na doskonałe i niezwykle precyzyjne rozprowadzenie kosmetyku, na tych szczególnie mniejszych obszarach na twarzy, jak na przykład łuk brwiowy, czy też nos. To produkt, który zapewni praktycznie perfekcyjne konturowanie twarzy.

Idealny sposób na konturowanie twarzy

Znając już wszystkie rodzaje pędzli służących do takiego idealnego konturowania twarzy, to warto z tego miejsca zapoznać się z najlepszym sposobem na powyższy proces, który zdecydowanie warto mieć na uwadze.

Na początek trzeba oczywiście idealnie przygotować twarz do takiej czynności. Pierwszym krokiem jest dokładne umycie jej i odpowiednie nawilżenie. Następnie należy zaaplikować na nią bazę, jak i swój własny ulubiony podkład. Sama twarz powinna być również omieciona transparentnym pudrem, co pozwala na jeszcze lepszy efekt końcowy. Warto w tej kwestii pamiętać o tym, by makijaż oczu wykonać jeszcze przed samym procesem konturowania twarzy, ponieważ w innym wypadku może sprawić, że rozświetlacz i bronzer będą się wzajemnie ścierać, co może przynieść same negatywne skutki.

Kolejnym krokiem jest aplikowanie bronzera. Na start najlepiej będzie zająć się zaakcentowaniem kości policzkowych. Ta idealna linia bez dwóch zdań powinna przebiegać tuż nad kością policzkową, kierując się od ucha, aż do samych ust. Bardzo ważne w tej kwestii jest to, by nie przyciskać pędzla zbyt mocno, gdyż w tym wypadku ruchy powinny być zdecydowanie miękkie i lekkie.

Jeżeli twarz ma typowe kwadratowe kształty, to trzeba zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół. W tym przypadku linia szczęki powinna być dokładnie podkreślona bronzerem, by zapewnić jej jeszcze dokładniejszy efekt. Mając na uwadze twarz o kształcie trójkątnym, należy bezdyskusyjnie nałożyć część bronzera na podbródek.

Następnie, biorąc pod uwagę nos, należy nanieść trochę takiego bronzera na jego skrzydełka. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ sprawi to, że sam nos będzie w takim wypadku sprawiał wrażenie o wiele węższego.

Panie, które charakteryzują się tym, że posiadają czoło wysokie, jak i również szerokie, powinny zdecydowanie konturować taki kosmetyk tuż w okolicy linii włosów, gdyż to właśnie tam, wszystko zostanie podkreślone w sposób wręcz idealny.

Mając na uwadze kwestie nałożenia rozświetlacza, warto mieć na uwadze fakt, że nada się on praktycznie w każdym miejscu, które chce się dokładnie uwydatnić. Najlepiej jednak nanieść go tuż nad kośćmi policzkowymi, oraz grzbietem nosa, dzięki czemu będzie sprawiał on wrażenie szczuplejszego. Warto również część takiego produktu poświęcić na okolice ust, a dokładniej mówiąc na tak zwany łuk kupidyna, co sprawi, że owe usta będą sprawiać wrażenie znacząco powiększonych.

W kwestii konturowania twarzy trzeba również pamiętać o pewnych istotnych czynnikach. Pierwszym z nich jest samo aplikowanie takiego produktu. A dokładniej mówiąc, należy nabierać jak najmniejsze ilości kosmetyku, by dzięki temu uniknąć różnorakich plam i zbyt wyrazistego i mocnego efektu końcowego.

Innym istotnym czynnikiem jest fakt, by, jak już wyżej zostało wspomniane, wykonywać dosyć łagodne ruchy i nie przyciskać takiego pędzla zbyt mocno do skóry, gdyż taka czynność może dać ten zdecydowanie niepożądany efekt.

Patrząc na wszystkie powyższe aspekty, wybór idealnego pędzla do konturowania twarzy wcale nie należy do takich najprostszych. Jednak, gdy zapoznamy się z tym wszystkim, co powinno wiedzieć się na jego temat, to o wiele łatwiej będzie nam dokonać końcowego wyboru, i wybrać taki, który będzie doskonale służył każdego dnia i zapewni wszystko to, co dla twarzy jest najlepsze.

Ocena rankingu

Dodaj komentarz